Προκήρυξη 5 θέσεων με σύμβαση ορισμένου χρόνου στο Δήμο Καλαμπάκας

Σας ανακοινώνουμε ότι έχει αναρτηθεί στον πίνακα ανακοινώσεων του Δημαρχιακού καταστήματος Καλαμπάκας καθώς και σε όλα τα ΚΕΠ του Δήμου  η κάτωθι  ανακοίνωση :

1. ΣΟΧ1/2016 με υπ. αριθ. πρωτ. 10715/5.7.2016 κατόπιν της  αριθ. πρωτ. 9374/15.7.2016 έγκρισης ανακοίνωσης του ΑΣΕΠ για την πρόσληψη με σύμβαση εργασίας ορισμένου χρόνου με αντίτιμο, συνολικά πέντε (5) ατόμων στον Δήμο Καλαμπάκας και συγκεκριμένα τους εξής, ανά ειδικότητα, διάρκεια σύμβασης και αριθμό ατόμων όπως αναλύονται στον παρακάτω πίνακα

Κωδικός

θέσης

Ειδικότητα Διάρκεια σύμβασης

Αριθμός

ατόμων

101 ΠΕ Διοικητικού 8 μήνες 5

Η προθεσμία για την υποβολή των αιτήσεων της ανωτέρω ανακοίνωσης ανέρχεται σε δέκα ημερολογιακές ημέρες από την επόμενη της τελευταίας δημοσίευσής της (τελευταία δημοσίευση στις 19/8/2016). Συνεπώς καταληκτική ημερομηνία υποβολής των αιτήσεων η 29/8/2016.

Οι αιτήσεις με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά θα παραλαμβάνονται από το πρωτόκολλο του Δήμου. Παρακαλούμε να δημοσιευθεί/μεταδοθεί ειδησεογραφικά.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ Ν. ΣΙΝΑΝΗΣ