Αλλάζουμε το πολιτιστικό επίπεδο του Δήμου μας!

logo festivalΑυτό το καλοκαίρι αλλάζουμε το πολιτιστικό επίπεδο του Δήμου μας, με τη διοργάνωση του 1ου Μουσικού Φεστιβάλ Μετεώρων!

Πολύ γνωστοί καλλιτέχνες της ελληνικής σκηνής προτίμησαν την Καλαμπάκα και το 1o Μουσικό Φεστιβάλ Μετεώρων για τις φετινές τους περιοδείες και μέσα στην καρδιά του καλοκαιριού θα τραγουδήσουν όλες τις επιτυχίες τους στην πόλη μας, με φόντο το μαγευτικό τοπίο των Μετεώρων!

Τα εισιτήρια των συναυλιών θα είναι προσιτά (κυρίως στην προπώληση αλλά και για τους οικονομικά ασθενέστερους), ώστε να δοθεί σε όλους η δυνατότητα να διασκεδάσουν και να τραγουδήσουν παρέα με τους φίλους τους, αλλά κυρίως μαζί με τους αγαπημένους τους καλλιτέχνες.

Φιλοδοξούμε το φετινό Μουσικό Φεστιβάλ Μετεώρων να αποτελέσει θεσμό για τον τόπο μας και περιμένουμε όλους να το αγκαλιάσετε.

Η συνέχεια επί σκηνής....