Πρόσκληση για τη Δημόσια Τακτική Συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Μετεώρων

ethnosimo

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                        Καλαμπάκα  20-Σεπτεμβρίου-2019

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                                     Αριθμ. Πρωτ:  11542

ΔΗΜΟΣ  ΜΕΤΕΩΡΩΝ

Ταχ. Δ/νση    : Ευθ. Βλαχάβα 1                                   ΠΡΟΣ

Ταχ. Κώδικας : 42200 Καλαμπάκα               Τα μέλη Οικονομικής Επιτροπής

Πληροφορίες : Γουγουλάκης Κων/νος

Τηλ.               : 24323-50240

FAX                : 24320-22421

e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Πρόσκληση

Παρακαλείσθε όπως προσέλθετε στην 14/2019 δημόσια τακτική Συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Μετεώρων την 25η Σεπτεμβρίου 2019 ημέρα  Τετάρτη και ώρα  07:00 μ.μ. στο Εργατικό Κέντρο Καλαμπάκας (Δ/νση Κροσσάρη & Ρούβαλη Γωνία)  για συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα:

1.Εκλογή Αντιπροέδρου της Οικονομικής Επιτροπής  του Δήμου Μετεώρων.

2.Έγκριση πρακτικού διαγωνισμού υλοτομίας καυσοξύλευσης ατομικών  αναγκών δάσους της Κοινότητας Σκεπαρίου.

3.Έγκριση πρακτικού διαγωνισμού υλοτομίας καυσοξύλευσης ατομικών  αναγκών δάσους της Κοινότητας Γάβρου.

4.Έγκριση πρακτικού διαγωνισμού υλοτομίας καυσοξύλευσης ατομικών  αναγκών δάσους της Κοινότητας Αγναντιάς.

5.Έγκριση πρακτικού διαγωνισμού  υλοτομίας  καυσοξύλευσης ατομικών αναγκών δάσους της Κοινότητας Διάβας.

6.Έγκριση πρακτικών διαγωνισμού υλοτομίας καυσοξύλευσης ατομικών αναγκών δάσους της Κοινότητας Λογγά.

7.Έγκριση τεχνικών προδιαγραφών, των εγγράφων της σύμβασης και του καθορισμού των όρων της «προμήθειας μηχανημάτων έργων, οχημάτων και συνοδευτικού εξοπλισμού Δ. Καλ/κας» πρ/σμού 172.648,01 €

8.Τροποποίηση πρ/σμού οικ. Έτους 2019.

9.Τροποποίηση- Διόρθωση της υπ’ αριθ. 89/2017 απόφασης της Οικονομικής Επιτροπής που αφορά την υπόθεση «ΜΕΤΕΟΓΚΑΖ ΙΚΕ».

10.Παραίτηση από το δικόγραφο της ανακοπής στην υπόθεση Γκαντέλας Γεώργιος.

11.Ορισμός Δικηγόρου για τη συζήτηση προσφυγής του Δήμου Μετεώρων.

Ο Πρόεδρος  της Οικ. Επιτροπής

Θεόδωρος Γ. Αλέκος