Πρόσκληση για την 4η Δημόσια Τακτική Συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Μετεώρων

ethnosimo

ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ              Καλαμπάκα 20-9-2019

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                          Αριθμ. Πρωτ:  11543

ΔΗΜΟΣ  ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ &

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΤΜΗΜΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ &

ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ

Ταχ. Δ/νση    : Ευθ. Βλαχάβα 1

Ταχ. Κώδικας : 42200 Καλαμπάκα

Πληροφορίες : Γουγουλάκης Κων/νος

Τηλ.               :24323-50240

FAX                :24320-22421

mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΠΡΟΣ:  Μέλη Ποιότητας Ζωής

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Παρακαλείσθε όπως προσέλθετε στην 4η  δημόσια τακτική συνεδρίαση της Ποιότητας Ζωής του Δήμου Μετεώρων την 25η  Σεπτεμβρίου 2019 ημέρα Τετάρτη και ώρα 7:30 μ.μ.  στο Εργατικό Κέντρο Καλαμπάκας (Δ/νση Κροσσάρη & Ρούβαλη Γωνία)  για συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα.

1.Εκλογή Αντιπροέδρου της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής.

2.Αίτηση Ταραμπέκη Κων/νου «Γνωμοδότηση για έκδοση απόφασης έγκρισης επέμβασης γεωργικής εκμετάλλευσης δασικού χαρακτήρα έκτασης (στη θέση ΛΕΣΤΑΝΗ της Κοινότητας Κλεινού Δήμου Μετεώρων) κατ’ εφαρμογή των άρθρων 47 & 47Β του ν. 998/79, όπως ισχύει.

3.Αίτηση Ταραμπέκη Κων/νου «Γνωμοδότηση για έκδοση απόφασης έγκρισης επέμβασης γεωργικής εκμετάλλευσης δασικού χαρακτήρα έκτασης (στη θέση ΑΜΠΕΛΙΑ (Ε=5070,09τμ) της Κοινότητας Κλεινού Δήμου Μετεώρων) κατ’ εφαρμογή των άρθρων 47 & 47Β του ν. 998/79, όπως ισχύει.

4.Αίτηση Ταραμπέκη Κων/νου «Γνωμοδότηση για έκδοση απόφασης έγκρισης επέμβασης γεωργικής εκμετάλλευσης δασικού χαρακτήρα έκτασης (στη θέση ΑΜΠΕΛΙΑ (Ε=5111,11) της Κοινότητας Κλεινού Δήμου Μετεώρων) κατ’ εφαρμογή των άρθρων 47 & 47Β του ν. 998/79, όπως ισχύει.

5.Αίτηση Σταμούλω Ζήκου «Γνωμοδότηση για έκδοση απόφασης έγκρισης επέμβασης γεωργικής εκμετάλλευσης δασικού χαρακτήρα έκτασης (στη θέση ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑ της Κοινότητας Οξύνειας Δήμου Μετεώρων) κατ’ εφαρμογή των άρθρων 47 & 47Β του ν. 998/79, όπως ισχύει.

6.Αίτηση Βασιλείου Ζήκου «Γνωμοδότηση για έκδοση απόφασης έγκρισης επέμβασης γεωργικής εκμετάλλευσης δασικού χαρακτήρα έκτασης (στη θέση ΑΓΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ της Κοινότητας Οξύνειας Δήμου Μετεώρων) κατ’ εφαρμογή των άρθρων 47 & 47Β του ν. 998/79, όπως ισχύει.

7.Αίτηση Χρήστου Φλόκα «Γνωμοδότηση για έκδοση απόφασης έγκρισης επέμβασης γεωργικής εκμετάλλευσης δασικού χαρακτήρα έκτασης (στην Κοινότητα Οξύνειας Δήμου Μετεώρων) κατ’ εφαρμογή των άρθρων 47 & 47Β του ν. 998/79, όπως ισχύει.

8.Αίτηση Γεώργιου Κόττη (παράταση σύμβασης δημοτικής έκτασης στον οικισμό Καλοχωρίου Κοινότητας Κονισκού).

9.Αίτηση Νικολάου Κόττη του Γεωργίου (Διακοπή εκμίσθωσης Δημ. Έκτασης στον Οικισμό Καλοχωρίου Κοινότητας Κονισκού).

10.Έγκριση εκμίσθωσης Κυλικείων Σταδίου Καλαμπάκας.

Ο Πρόεδρος της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

Κόττης Δημήτριος